Компанія Sony офіційно представила на українському ринку нові моделі накладних бездротових навушників

Новинки WH-CH720N та WH-CH520 оснащені технологією цифрового покращення звуку DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) для відтворення високоякісного звуку, а також багатоточковим з’єднанням для легкого підключення між Bluetooth-пристроями. Обидві моделі мають просте кнопкове та голосове управління, підтримують функції Swift Pair для швидкого підключення до ноутбука, ПК або планшета та Fast Pair, завдяки якій навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні.

WH-CH720N: новий рівень шумопоглинання та звуку завдяки вбудованому процесору V1

Нова модель бездротових навушників WH-CH720N оснащена таким самим інтегрованим процесором V1, що й флагманська модель WH-1000XM5. Він допомагає усунути зовнішні звуки з низькою затримкою та робить шумопоглинання ефективнішим, ніж будь-коли.

акож інтегрований процесор забезпечує автентичне прослуховування, відтворюючи деталі музики з мінімальними викривленнями. Новинка має по два мікрофони з кожного боку, які в поєднанні з технологією Dual Noise Sensor вловлюють навколишній звук. Це дає змогу блокувати зовнішній шум за будь-яких умов, завдяки чому користувач чує лише свою музику. Крім того, за допомогою програми Sony | Headphones Connect, перебуваючи в русі, можна налаштувати навколишній звук на 20 різних рівнях.

Покращена якість дзвінків з технологією уловлювання голосу

Вдосконалена модель WH-CH720N забезпечує ще кращу якість дзвінків завдяки мікрофонам прямої дії з технологією Precise Voice Pickup та окремому – для дзвінків, які разом більш чітко вловлюють голос у різних умовах. Цьому також сприяє нова система зменшення шуму вітру.

Легкість та зручність

Навушники мають ергономічну конструкцію, що забезпечує комфорт під час тривалого прослуховування. Модель WH-CH720N важить лише 192 грами і є найлегшими накладними бездротовими навушниками Sony з функцією шумопоглинання. Комфортна штучна шкіра та уретан в поєднанні з оптимальною структурою та розмірами амбушурів забезпечують виняткову зручність носіння. Акумулятор працює до 35 годин з увімкненим шумопоглинанням, що робить ці навушники ідеальним варіантом для тривалого користування.

Оновлені WH-CH520: поєднання неймовірного комфорту та вражаючої автономності

Накладні бездротові навушники WH-CH520 забезпечують до 50 годин автономної роботи від акумулятора, що гарантує комфортне прослуховування протягом кількох днів. Модель WH-CH520 отримала оновлений дизайн і має мʼяке оголівʼя, гладенькі амбушури та матову гладку поверхню для максимального комфорту.

Тепер крім класичних білого та чорного кольору, навушники доступні у нових трендових кольорах – бежевому та синьому.

Покращена якість звуку під час дзвінків

WH-CH520 мають зручну функцію гучного зв’язку та чудову якість дзвінків, відповідати на які можна лише одним натисканням кнопки на навушнику. Також було покращено якість дзвінків з високоякісними вбудованими мікрофонами, які знижують навколишні звуки під час дзвінків, тож можна розмовляти навіть у шумних місцях.

З турботою про навколишнє середовище

Компанія Sony розробила обидві моделі навушників з турботою про навколишнє середовище. В пакуванні WH-CH720N та WH-CH520 відсутній пластик, його розроблено на основі принципів низькотоксичного дизайну і відповідно до екологічного плану Sony “Road to Zero». В обох моделях навушників також використовуються перероблені пластикові матеріали.

WH-1000XM5 тепер у темно-синьому кольорі

З моменту запуску флагманської моделі WH-1000XM5 ці бездротові навушники отримали численні нагороди та визнання критиків за найкраще шумопоглинання та чудову якість звуку. Тепер у компанії Sony в продажу зʼявились навушники WH-1000XM5 в новому стильному темно-блакитному кольорі.

Ціни та доступність

  • Бездротові повнорозмірні навушники Sony WH-CH720N з шумопоглинанням доступні за ціною 4 699 гривень.
  • Бездротові накладні навушники WH-CH520 доступні за ціною 1 999 гривень.
  • Бездротові повнорозмірні навушники WH-1000XM5 з шумопоглинанням доступні за ціною 16 999  гривень, зокрема в офіційному магазині Sony Centre.

Не пропустіть