Компанія Realme створила смартфон із 64-мп камерою

Глава Realme Індія вже похвалився неймовірним знімком, зробленим на смартфон з квадрокамерою з роздільною здатністю основного модуля 64 Мп

Однією з головних тенденцій 2019 року в мобільній галузі стала 48-мегапіксельна камера, яку підхопили багато виробників смартфонів. Але прийшов час підвищити ставки, що і зробила компанія Samsung, представивши новий сенсор ISOCELL Bright GW1 зі здатністю 64 Мп. Цілком логічно припустити, що саме південнокорейський гігант першим випустить смартфон з такою камерою, але його може випередити амбітний бренд Realme.

Глава індійського підрозділу Realme Мадхав Шет (Madhav Sheth) на своїй сторінці в Twitter повідомив про те, що його компанія працює над новим преміальним смартфоном з датчиком GW1 і навіть опублікував фото, зроблене цим апаратом. Водяний знак внизу зображення говорить про те, що основна камера майбутнього устрою отримає чотири датчика, а здатність основного складе 64 Мп.

Датчик Samsung ISOCELL Bright GW1 має здатність 64 Мп при тому ж розмірі пікселів, як у попередньої моделі на 48 Мп – 0,8 мкм. Новий сенсор за замовчуванням здатний робити знімки роздільною здатністю 16 Мп за рахунок об’єднання чотирьох сусідніх пікселів в один більший піксель. Простіше кажучи, камера з роздільною здатністю 64 Мп теоретично забезпечує ті ж можливості, що і камера на 48 Мп, навіть в умовах слабкого освітлення, оскільки здатна захоплювати більше світла. За словами Мадхава Шета, смартфон Realme з 64-мегапіксельною камерою спочатку з’явиться в Індії, що не дивно, оскільки компанія в першу чергу орієнтована на індійський ринок. Топ-менеджер також дав зрозуміти, що це буде черговий «убивця преміум-класу», ймовірно натякаючи на топове оснащення і невисоку вартість майбутньої новинки.


Не пропустіть