Компанія Razer представила навушники Hammerhead Pro з підтримкою ANC і THX

Вони оцінені в 200 доларів.

Компанія Razer анонсувала повністю бездротові навушники Hammerhead True Wireless Pro. Вони отримали підтримку активного шумозаглушення (ANC), а також повинні забезпечити високу якість аудіосигналу.

Головна особливість навушників — звук, сертифікований THX. Завдяки цьому Hammerhead Pro пропонують «високоякісний» звук з особливою увагою до частотного діапазону і відгуку, а також глибокі баси, які не спотворюються навіть на високих рівнях гучності.

У комплект постачання входять накладки різного розміру, виготовлені з пінопласту, які розширюються після того, як навушники вставляють у вухо.

Оскільки Razer — це перш за все ігрова компанія, вона додала в навушники свій режим звуку з низькою затримкою, який є відмінною рисою оригінальних навушників Hammerhead True Wireless. Одним натисканням кнопки ви можете активувати інструмент, який скорочує затримку до 60 мс під час гри.

Ця модель також пропонує «просунутий» гібридний ANC і сенсорне управління для активації режиму Quick Attention Mode, відтворення музики, прийому дзвінків і виклику віртуального помічника. Функціонал кнопок можна налаштувати індивідуально в додатку Razer, де ви також можете налаштувати еквалайзер і пройти тест на зручність, щоб переконатися в тому, що ви вибрали правильні вушні вкладиші.

Навушники мають ступінь захисту IPX4, тому вони повинні відмінно витримувати піт і бризки.

Як і попередня модель Hammerhead, версії Pro не вистачає часу автономної роботи. Razer обіцяє всього чотири години роботи і 16 годин від зарядки в футлярі.

Razer Hammerhead True Wireless Pro доступні для покупки на офіційному сайті компанії Razer.com за ціною 200 доларів.

Джерело engadget

Не пропустіть