Компанія Google розробляє нову соціальну мережу

Компанія Google працює над створенням нової соціальної мережі Shoelace. Вона буде призначена для організації різних заходів і подій.

Як стало відомо, в даний час Google проводить закрите тестування нової соціальної мережі. Деякий час тому відбулося закриття Google+. Попередня спроба створення соціальної мережі, за словами фахівців, була не настільки успішною тому, що була націлена на конкуренцію з Twitter і Facebook. В даний час фахівці з Google прийняли рішення про створення менш амбітного проекту Shoelace. Нова соціальна мережа буде нагадувати розділ “Заходи”, в рамках якого люди зі схожими інтересами зможуть знайти друзів для спільного відвідування будь-яких заходів. В даний час додаток тестується на території Нью-Йорка, в зв’язку з чим, незабаром воно стане доступним всім жителям США. Інформації про те, коли новинкою зможуть скористатися жителі України, поки не надходило.

Варто зазначити, що розглянута соціальна мережа зможе давати рекомендації щодо партнерів, грунтуючись на зазначених інтереси та вподобання. Також з’явиться можливість організовувати власні заходи.


Не пропустіть