Коли насправді вийде iPhone SE 2

З початку нинішнього року по мережі активно ходить інформація про майбутню появу на ринку смартфона під назвою iPhone SE 2, який зможе запропонувати покупцям підтримку новітніх технологій і компактні розміри. Повідомлялося, що «яблучна» корпорація випустить на ринку новий бюджетний телефон, щоб його покупку могли собі дозволити жителі країн з невеликими доходами, в тому числі України. Проте, наближається вже кінець року, а цього телефона все ще немає.

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, нарешті з’явилася інформація про те, коли насправді вийде iPhone SE 2. За запитом видання Forbes відомий аналітик Мінг-Чі Куо провів розслідування. У підсумку, вдалося з’ясувати несподівані подробиці. Як би не було сумно це усвідомлювати, але ніякого нового бюджетного iPhone в найближчі роки Apple випускати не збирається. Причина у цього одна – він заважає продажам більш дорогих моделей.

На тлі цього в 2019 і 2020 роках, як запевняє інсайдер, компанія Apple не стане випускати iPhone SE 2, а потім про нього все просто забудуть. Таким чином, ніякого компактного недорогого «айфона» в найближчому майбутньому точно не буде.

Словами інсайдера можна вірити, бо у нього є свої джерела всередині Apple. Не можна не помітити, що з вересня нинішнього року купити iPhone SE просто неможливо в офіційному магазині компанії, тому як він пропав з продажу, а його виробництво по всьому світу було припинено. Замість нього «яблучна» корпорація пропонує iPhone 7, але за досить високою ціною.


Не пропустіть