Клавіатура “Clicks”, яка перетворює iPhone на класичний BlackBerry, незабаром з’явиться для інших моделей

Компанія, яка створила новий аксесуар, фізичну клавіатуру “Clicks” для iPhone, заявляє, що незабаром почне продавати її ще для кількох моделей.

В електронному листі, який Паркер Ортолані (Parker Ortolani) опублікував на цьому тижні на Threads, компанія повідомила, що версія клавіатури для iPhone 15 Pro почне поставлятися клієнтам по всьому світу до 15 квітня. Версії клавіатури Clicks для iPhone 15 Pro Max і iPhone 14 Pro Max, за оцінками, будуть доставлені до 30 квітня і в травні відповідно.

Допис від @parkerortolani
Переглянути в Threads

Компанія Clicks почала постачати клавіатуру для iPhone 14 Pro у лютому, і це єдина модель, яка поки що надійшла до клієнтів. Вперше клавіатура була анонсована на початку січня, напередодні щорічної технологічної конференції CES.

Натхненна колись популярним смартфоном BlackBerry, Clicks – це одночасно і фізична клавіатура, і чохол для iPhone. Клавіатура підключається до порту USB-C або Lightning на iPhone, має спеціальні клавіші для емодзі та диктування, підсвічування клавіш та наскрізний порт для зарядки. Бездротова зарядка все ще підтримується через чохол.

Однією з переваг використання фізичної клавіатури з iPhone є повноекранний режим, оскільки екранна клавіатура не з’являється. Існують також клавіатурні скорочення, такі як CMD-H, щоб повернутися на головний екран, і CMD-Space, щоб відкрити Spotlight.

Очевидними недоліками клавіатури є додаткові розміри та вага, але існує ніша шанувальників фізичної клавіатури, які готові миритися з цими компромісами, щоб мати олдскульний досвід набору тексту, як на BlackBerry.

Компанія Clicks була заснована відомими технологічними особистостями “MrMobile” та “CrackBerry Kevin”. Ціна клавіатури починається від $139 у США, і вона пропонується у кольорах London Sky та BumbleBee. Спереду вона покрита силіконом, а ззаду – веганською шкірою. Наразі клавіатура розпродана, але компанія приймає замовлення на майбутні поставки.

Джерело MacRumors

Не пропустіть