KFC представила ігрову консоль, яка потужніша за PS5 і Xbox Series X/S

Вона ще й гріє курячі крильця.

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC представила найпотужнішу консоль на ринку — KFConsole. Поки ви будете насолоджуватися ігровим процесом, вона буде зігрівати вашу курку.

Консоль KFC була розроблена спільно з Cooler Master. В основі KFConsole використовується модуль Intel NUC 9 Extreme з процесором Core i9-9980HK. Його номінальна частота становить 2,4 ГГц, а в режимі Turbo Boost вона досягає 5 ГГц. За відео відповідає карта від ASUS з графічним процесором NVIDIA невідомої моделі. Розробники також додали в неї твердотілий накопичувач Seagate NVME ємністю 1 ТБ.

Cooler Master стверджує, що консоль підтримує віртуальну реальність, трасування променів і здатна видавати роздільну здатність до 4K з частотою кадрів до 240 кадрів в секунду.

Незважаючи на всі ці, безсумнівно, топові характеристики, ключовою особливістю новинки є спеціальний лоток, який дозволяє підігрівати курячі крильця теплом, яке випромінюється комплектуючим консолі.

В анонсі не уточнюється, чи стане пристрій масовим продуктом. Тому скільки буде коштувати KFConsole і коли вона вийде на ринок, невідомо. Однак майте на увазі, що сам Intel NUC9 Extreme коштує 3100 доларів.

Джерело engadget

Не пропустіть