Камери Google Pixel 8a отримали скромну оцінку на DXOMARK

Камери Google Pixel 8a пройшли тестування на DXOMARK і отримали скромну оцінку. Це не дуже дивно, враховуючи, що телефон не має телеоб’єктива і є бюджетним пристроєм.

Попри те, що багато хто може здивуватися, адже телефони Google Pixel відомі своєю камерною майстерністю, Pixel 8a має такі ж камери, як і Pixel 7a. На задній панелі розташована основна камера на 64 мегапікселі (апертура f/1.9, сенсор 1/1.73 дюйма, OIS) та ультраширокий модуль на 13 мегапікселів (апертура f/2.2, 120-градусний кут огляду).

Pixel 8a зайняв 33-тє місце на DXOMARK зі 136 балами, розділивши місце з Vivo X90 Pro, Xiaomi 13 Pro та Xiaomi 12S Ultra. Він розташований одразу під Xiaomi 14 (31-ше місце) та Vivo X80 Pro (32-ге місце). Лідером рейтингу є Huawei Pura 70 Ultra зі 163 балами.

Варто зазначити, що Pixel 8a займає друге місце серед смартфонів у ціновому діапазоні від $400 до $600. Єдиний телефон, що випереджає його в цьому сегменті, — його старший брат, Pixel 7.

DXOMARK відзначив, що камери Pixel 8a забезпечують «дуже добрий загальний фото- та відеодосвід для свого сегмента». Серед основних недоліків – «обмежені можливості зуму», що було очікувано.

Телефон отримав високу оцінку за зйомку на відкритому повітрі та фотографування друзів і сім’ї. Результати в категорії зйомки при низькому освітленні були не такими високими, але й не критично низькими.

Серед інших переваг DXOMARK зазначив точну експозицію цілі, досить добрий контраст і детальність фотографій, приємні кольори з досить нейтральним балансом білого у відео та кілька інших.

Серед недоліків згадуються неточні відтінки шкіри у внутрішніх портретах, нестабільний автофокус та різноманітність шуму між послідовними знімками. Також відзначені артефакти оцінки глибини у режимі боке та низькі текстурні/шумові компроміси у відеопортретах.

DXOMARK також зазначив, що Pixel 8a часто демонстрував крокування автофокусу, зсуви кадрів і різницю у чіткості між кадрами, а також деякі кольорові аберації.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть