Камеру iPhone 12 mini протестували в DXOMARK

Вона набрала 122 бали.

Компанія Apple анонсувала iPhone 12 mini ще в жовтні 2020 року. Сьогодні лабораторія DXOMARK опублікувала результати тестування цього пристрою.

Згідно зі звітом DXOMARK, iPhone 12 mini отримав 122 бали. Причому за якість фото смартфон отримав 132 бали, за якість відео — 112 балів, а за можливості зуму — 41 бал. Незважаючи на те, що пристрій набрав стільки ж балів, скільки й iPhone 12, в рейтинг топ-10 він не потрапив.

Спершу нагадаємо технічні характеристики iPhone 12 mini. Пристрій має два 12-мегапіксельних датчика камери, один з яких має оптичну стабілізацію зображення.

У звіті DXOMARK повідомляється, що модель “mini” ідентична iPhone 12 навіть з точки зору продуктивності. Експерти похвалили правильну експозицію камери, яка спостерігається в більшості сценаріїв, швидкий автофокус, хорошу стабілізацію відео і підтримку Dolby Vision HDR.

До мінусів відносяться відблиски, які з’являються через обмежений динамічний діапазон, синюватий відтінок на фото і відео, а також різні артефакти в умовах низької освітленості і під час зйомки в приміщенні.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть