iPhone Xl Max отримає акумулятор як у Android-флагманів

Менш ніж через місяць Apple представить нові iPhone і, напередодні цього, DigiTimes поділилися черговими подробицями про майбутні пристрої. Серед іншого — інформація про використовувані акумулятори.

За даними видання, всі новинки – iPhone 11, Xl і Xl Max – отримають збільшені в ємності батареї. Найдоступнішій моделі дістанеться акумулятор на 3200 мАг, а оновленим XS і XS Max – на 3000 і 3500 мАг відповідно. Крім того, смартфонам дістанеться підтримка реверсивної зарядки AirPods на задній панелі.

З інших змін відзначається поява процесора Apple A13, виробленого TSMC по 7-нм техпроцесу, а також потрійної основної камери з ширококутним сенсором для двох з трьох моделей.

Насамкінець не менш цікаве: всі новинки будуть підтримувати дві SIM-карти. І якщо у випадку з iPhone Xl і Xl Max це комбінація з nanoSIM + eSIM, то iPhone 11 дістанеться подвійний слот для пари nanoSIM.

Раніше Apple випустила сьому бета-версію iOS 13, в файлах якої знайшли скріншот з датою, на яку заплановано вереснева презентація Apple.


Не пропустіть