iPhone SE порівняли з iPhone 8 за часом автономної роботи

Смартфон отримав процесор A13 Bionic замість A11 Bionic, що не могло не позначитися на тривалості його автономної роботи

Недавнє розбирання iPhone SE показало, що в цьому смартфоні використовується приблизно така ж начинка, як і в iPhone 8, у тому числі акумулятор ємністю 1821 мАг. Однак новий смартфон отримав процесор A13 Bionic замість A11 Bionic, що не могло не позначитися на тривалості його автономної роботи.

Новий чип більш продуктивний і спритний, тому може здатися, що iPhone SE з тим же акумулятором буде видихатися швидше, ніж iPhone 8. Але це виявилося не так.

YouTube-канал iAppleBytes провів експеримент і протестував iPhone SE і iPhone 8, використовуючи спеціальний режим у бенчмарку Geekbench, який імітує різноманітні режими роботи і створює сильне навантаження на батарею.

iPhone SE протримався 4 години 12 хвилин в активному використанні, а iPhone 8 повністю розрядився через 3 години 9 хвилин. Зношеність акумулятора iPhone 8 становила 9%, але навіть з урахуванням цього очевидно, що iPhone SE володіє набагато вищою автономністю. Очевидно, це пов’язано з тим, що чіп A13 Bionic більш енергоефективний і дозволяє економити енергію там, де це можливо, а також обробляє процеси з меншими витратами енергії. Для звичайного користувача це означає те, що iPhone SE не буде розряджатися посеред дня, а має шанси доопрацювати до вечора або навіть глибокої ночі.


Не пропустіть