iPhone 16 отримає значно вдосконалений нейронний рушій, який працюватиме з функціями генеративного ШІ в iOS 18

ШІ, безумовно, є модним словом цього року, хоча воно було модним і минулого року. Але є важлива відмінність – минулого року це було модне слово загалом у сфері технологій. Цього року – в мобільному просторі. Запитайте у Samsung.

Або Apple, як виявилося. Наступне покоління iPhone вийде зі значно покращеним нейронним рушієм. Вся справа в штучному інтелекті. Зокрема, функції генеративного штучного інтелекту з’являться в iOS 18, яка має бути офіційно анонсована в червні й запущена у вересні разом із сімейством iPhone 16.

До речі, згідно з новим звітом з Тайваню, ці майбутні iPhone, очевидно, отримають нейронний рушій зі “значно” більшою кількістю ядер. Хоча це не дає нам точної кількості ядер, сам факт того, що їх буде більше, вже сам по собі важливий, оскільки нейронний рушій iPhone має таку ж кількість ядер (16) з часів iPhone 12.

Тепер, схоже, нас чекає величезний стрибок, що, звичайно ж, відповідає цьому ШІ-орієнтованому року. Величезний стрибок у функціях ШІ вимагає величезного стрибка в апаратному забезпеченні для їх підтримки. Уявіть собі – може навіть з’явитися нова версія Siri. Можливо, та, що нарешті стане розумною.

Джерело GSMArena

Не пропустіть