iPhone 16 отримає акумулятор з більшою ємністю завдяки абсолютно новій технології

Інсайдер Маджин Бу на X поділився кількома зображеннями акумуляторної батареї iPhone 16. Дивно, але батарея поставляється з металевим корпусом замість упаковки з м’якої фольги. Хоча спочатку здається, що це муляжі, при ближчому розгляді виявляється, що це справжня батарея, з додатковим металевим корпусом поверх упаковки з пластикової фольги.

Акумулятор зберігає звичну форму, але має більшу ємність – 3597 мАг порівняно з 3349 мАг в iPhone 15. Ємність акумулятора вигравірувана на металевій поверхні.

Хоча точна причина, чому Apple повернулася до жорсткого дизайну корпусу, невідома, повідомляється, що це може бути пов’язано зі швидким відведенням тепла від акумулятора. Серія iPhone 15 дійсно страждала від перегріву після запуску. Хоча для більшості людей ця проблема також була вирішена за допомогою подальших оновлень програмного забезпечення, очікується подальше поліпшення розсіювання тепла завдяки цій зміні в акумуляторі.

iPhone 13 Pro Max і 14 Pro Max важать приголомшливі 240 грамів, що важче, ніж складений у вигляді книжки Honor Magic V2 (231 г). Минулого року Apple замінила середню рамку з нержавіючої сталі на титанову. В результаті iPhone 15 Pro Max став на 19 г легшим за свого попередника.
Додатковий металевий корпус для акумулятора зробить iPhone 16 важчим порівняно з iPhone 15 вагою 171 г. Більша ємність акумулятора також повинна додати деяку вагу пристрою.

Крім того, використання металевого корпусу також забирає значну частину дорогоцінного внутрішнього простору, що також було однією з головних причин, чому виробники смартфонів перейшли на набагато тоншу упаковку з пластикової фольги. М’яка упаковка також безпечніша, оскільки дозволяє газу (якщо він утворюється внаслідок аварії) розширюватися і легко виходити з акумулятора без ризику для життя користувача.

З іншого боку, всередині батареї може бути нова технологія, яка вимагає твердого корпусу, але не має такого ризику вибуху. Вона також може запропонувати вищу щільність енергії, оскільки в іншому випадку телефон повинен стати товщим, щоб вмістити акумулятор у металевому корпусі ємністю 3597 мАг. Наприклад, у vivo X Fold3 Pro встановлений акумулятор ємністю 5700 мАг (найбільший акумулятор у складному корпусі). Акумулятор виготовлений з відносно нового композитного матеріалу карбіду кремнію (Si/C).

Джерело Gizmochina

Не пропустіть