iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max стануть значно потужнішими в іграх

У Мережі з’явились нові дані про майбутній чіпсет Apple A16 Bionic, що буде використовуватись у iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Очікується, що у ньому буде більш потужний графічний адаптер, що буде показувати на до 30 відсотків кращу продуктивність, ніж Apple A15 Bionic. Завдяки цьому нові Pro-моделі стануть набагато кращими у іграх.

Слід зазначити, що усіх характеристик майбутнього Apple A16 Bionic поки немає, але очікується, що він буде і швидшим, і енергоефективнішим за попередника. У Apple A16 Bionic буде 6 ядер, з яких 2 будуть високопродуктивними, а 4 – енергоефективними. Чіпсет буде виготовленим за 4-нанометровим техпроцесом TSMC, він буде мати понад 20 мільярдів транзисторів.

У парі з Apple A16 Bionic в iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max працюватиме більш швидка пам’ять LPDDR5x. Варто зазначити, що в базових iPhone 14 та iPhone 14 Max буде актуальна платформа Apple A15 Bionic з підвищеними частотами та 5-ядерним графічним адаптером (у актуальних iPhone 13 лише 4-ядерний адаптер), а також оперативна пам’ять LPDDR4x.


Джерело GizBot

Не пропустіть