iPhone 14 Plus не дуже успішний – Apple збільшує виробництво iPhone 14 Pro/Pro Max

Після офіційного старту продаж модельного ряду iPhone 14, вже було опубліковано декілька звітів щодо темпів та успішності продаж. Так, продажі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max достатньо успішні, але про дві базові моделі це важко сказати. Причина досить очевидна – базові версії отримали незначні оновлення у порівнянні з iPhone 13, якщо порівнювати з Pro-варіантами, що отримали більш відчутні покращення. Згідно з інформацією від аналітика Мінг-Чі Куо, компанія Apple через це вносить зміни на всіх виробничих лініях.

Так, як стверджує інсайдер, у Apple зараз ідуть переговори з Pegatron та Luxshare Precision. Apple хоче перевести перевести деякі лінії виробництва iPhone 14 та 14 Plus на iPhone 14 Pro та Pro Max. Внаслідок цього Luxshare має почати виготовляти iPhone 14 Pro вже у першому кварталі наступного року. Мінг-Чі Куо стверджує, що Foxconn планує знизити виробництво протягом періоду від листопада до грудня цього року через сезонні проблеми.

Плани щодо зниження виробництва iPhone відкладуться після того, як фабрика Foxconn у Чженчжоу увійде на виробництво типу “закритий цикл”. Цей раптовий перехід може вплинути на до 10 відсотків світового виробництва iPhone. Щоправда, це не має вплинути на найближчий прогноз поставок iPhone.

Виробничі потужності iPhone будуть поступово збільшуватись протягом декількох наступних тижнів. Також Мінг-Чі Куо стверджує, що Apple попросила у Foxconn змінити частину ліній виробництва. Мова йде про перехід на виробництво моделі iPhone 14 Pro. Після переходу, iPhone 14 Pro буде враховуватися у загальні продажі iPhone 14 у 2022 році.

Джерело Gizchina

Не пропустіть