iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max отримають дисплеї з підвищеною частотою оновлення

Ми очікували, що iPhone 12, принаймні дві топові моделі цього модельного ряду, будуть підтримувати частоту оновлення 120 Гц, але цього не сталося. Зараз з’явилася інформація про те, що дисплеї з підвищеною частотою оновлення все-таки будуть у iPhone, але вже у iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max повинні отримати LTPO AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц, поставками яких буде займатися компанія Sasmung Display. Також відомо, що Samsung Electro-Mechanics буде поставляти RFPCB для iPhone 13. Вони будуть використовуватися для підключення OLED-панелей до материнської плати. RFPCB можна згинати, що дозволяє робити у iPhone симетричні рамки зі всіх сторін.

RFPCB більш дорогі та швидкі за традиційні FPCB. Нагадаємо, що Samsung Electro-Mechanics планувала покинути бізнес RFPCB минулого року, оскільки не бачила профіту у останні декілька років. Останнє покоління RFPCB компанія поставляла лише для iPhone 12, і з цим, скоріш за все, все буде так само, тому Samsung Electro-Mechanics може таки покинути цей бізнес вже після цього.

Нагадаємо, що Samsung Display є топовим поставником матриць для iPhone. Протягом цього року компанія поставила 110 мільйонів панелей для iPhone, у той час як LG Display поставила 50 мільйонів, а BOE – 9 мільйонів.

Не пропустіть