iPhone 13 Pro і Pro Max уже затримуються на місяць

Після анонсу нових смартфонів серії iPhone 13 на початку тижня компанія Apple вчора почала приймати попередні замовлення на всі чотири моделі лінійки в багатьох країнах світу.

Ми вже повідомляли, що деякі версії iPhone 13 вже доведеться чекати два-три тижні, при цьому iPhone 13 Pro Max повинні були доставити протягом 7-10 днів. Тепер же ситуація змінилася: на офіційному веб-сайті Apple, якщо ви спробуєте попередньо забронювати iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max, період доставки вже зараз вказується з 18 по 25 жовтня, тобто смартфони вже затримуються на місяць.

Затримка з доставкою не обмежується тільки Сполученими Штатами. Покупці в Сполученому Королівстві також стикаються з аналогічною ситуацією, при цьому навіть стандартну модель iPhone 13 тепер обіцяють відвантажити в жовтні, а ще вчора поставка планувалася на 24 вересня.

Всі чотири моделі оснащені новітньою однокристальною системою Apple A15 Bionic. iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max оснащені дисплеєм Super Retina XDR ProMotion з частотою 120 Гц, захищеним склом Ceramic Shield. Також смартфони отримали поліпшені камери.

Смартфони серії Apple iPhone 13 випускаються у версіях з 128, 256 і 512 ГБ флеш-пам’яті, а моделі Pro також вперше доступні з 1 ТБ флеш-пам’яті. У США ціна коливається від 700 до 1600 доларів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть