iPhone 13 отримає високу змінну частоту оновлення зображення

Більшість виробників смартфонів змагаються в гонці за те, хто запропонує найбільш високу частоту оновлення зображення на своєму девайсі, і схоже, що Apple також планує до неї приєднатися. Гігант з Купертіно подав заявку на патент на дисплей iPhone зі змінною (і високою) частотою оновлення.

Патент, опублікований відомством США по патентах і торгових знаках, описує дисплей iPhone, який при включеному режимі високої частоти оновлення може оновлювати контент в два, три і навіть чотири рази більше, ніж звичайна частота оновлення. Відповідно до патенту, iPhone з базовою частотою оновлення екрану 60 Гц зможе автоматично і динамічно підвищувати цей показник до 120, 180 і 240 Гц.

Примітно, що всі сучасні моделі iPhone мають частоту оновлення 60 Гц, але iPad Pro з технологією ProMotion пропонує змінну частоту оновлення до 120 Гц.

Раніше ходили чутки, що лінійка iPhone 12 також отримає таку частоту оновлення, але це виявилося неправдою. Однак схоже, що існує висока ймовірність того, що 120-Гц дисплеї дебютують в iPhone 12S, які будуть використовувати LTPO-панелі, здатні змінювати частоту оновлення в залежності від сценарію використання.

Одна з причин, по якій Apple, імовірно, утрималася від впровадження більш високої частоти оновлення на своїх iPhone, незважаючи на те, що її конкуренти вже пропонують такі висококласні функції, полягає в тому, що це може вплинути на продуктивність батареї. Однак LTPO-панелі вирішують питання продуктивності.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть