iPhone 12 стануть найдорожчими смартфонами Apple. І на це є дві причини

Це стосується всіх моделей.

В цьому році компанія Apple вирішила не міняти ціни нових моделей iPhone. Вони коштують приблизно стільки ж, скільки і попередні на старті. У наступному ж році такої щедрості чекати не варто – всі iPhone 12 будуть відчутно дорожче iPhone 11. Про це повідомляє відомий інсайдер Мін-Чі Куо.

За словами джерела, є як мінімум дві причини зростання цін. Перша – поява в смартфонах 5G-модемів, що значно збільшують собівартість пристроїв. Швидше за все, Apple буде закуповувати їх у Qualcomm.

Друга причина – перехід на новий метод обробки та інтеграції композитних матеріалів, які ляжуть в основу металевого каркаса пристроїв. Раніше Куо вже неодноразово говорив про появу нових корпусів в стилі iPhone 4. Мабуть, такий редизайн обійдеться недешево.

Поліпшень в iPhone 12 буде чимало, але саме корпус і модем сильніше інших позначаться на підсумкових цінах. Так, якщо актуальний iPhone 11 Pro Max в США коштує від 1 099 доларів, то цінник iPhone 12 може перевищити позначку в 1 200 доларів.

Для порівняння, 5G-флагмани Samsung коштують від 1 300 доларів, тому збільшення цін майбутніх iPhone 12 виглядає цілком закономірним. А як вважаєте ви?

Джерело wccftech.com
Не пропустіть