iPhone 11 Pro Max проти Galaxy Note10: який смартфон не переживе падіння?

Ютубер PhoneBuff порівняв на міцність два популярних флагмана 2019 року: iPhone 11 Pro Max і Samsung Galaxy Note10+. За допомогою спеціальної установки смартфони кидали на задню панель, екран і бічну рамку.

При падінні на задню панель розбилися обидва смартфона, але Note10+ постраждав менше. Аналогічним чином, екран iPhone 11 Pro Max набагато гірше пережив падіння екраном вниз: це сильно позначилося на працездатності. Зате сталева рамка айфона зробила свою справу і захистила смартфон при падінні на бік. Фаблет Samsung з алюмінієвими боками дісталося помітно сильніше.

В цілому Note10+ здобув впевнену перемогу: ютубер оцінив його міцність в 39 балів з 40 можливих. У iPhone тільки 35 – менше, ніж у суперника, але це все одно гідний результат.

CNET провели схожий експеримент з iPhone 11 і 11 Pro. Їх відео показало зовсім інший результат: смартфон пережив падіння з висоти до 3,3 метрів. На цій позначці він постраждав сильніше: розбилася камера, зате скло як і раніше залишилося цілим.

Висновок тут цілком передбачуваний. Виробники продовжують робити скло для смартфонів все міцнішим, але до створення повністю невбиваних панелей ще далеко. Деякі падіння флагмани 2019 року можуть пережити, але краще все-таки купити чохол і захисне скло.


Не пропустіть