iPad Pro з mini-LED вийдуть в кінці квітня, але є проблема

Нові iPad Pro 2021 року побачать світ у другій половині квітня, проте будуть у серйозному дефіциті. Про це повідомляє Bloomberg News.

Посилаючись на анонімних інсайдерів, видання стверджує, що iPad Pro нового покоління вийде в квітні, але коли планується презентація – невідомо. Apple може просто розмістити нові пристрої на своєму сайті, раніше так вже відбувалося. Очікується, що це буде звичайний модельний ряд iPad Pro в двох розмірах, що вже стали класикою – 11 дюймів і 12,9 дюймів. Він буде оснащений процесором Apple A14X, який зрівняється по потужності з Silicon M1.

Однак з новими планшетами не все гладко. Згідно багатьох авторитетних джерел, iPad Pro 2021 отримають інноваційні дисплеї mini-LED. І як раз з ними у Apple виникла проблема – стверджується, що компанія зіткнулася з «низькою продуктивністю» екранів, випущених одним з постачальників, через що співпрацю з ним було припинено. Як наслідок, кількість зібраних mini-LED дисплеїв виявиться меншою, ніж розраховувала компанія. Аналітики з MacRumors і 9to5Mac впевнені, що ця накладка обернеться, як мінімум, дефіцитом планшетів із самого старту їхніх продажів, а в гіршому випадку Apple відкладе відвантаження девайсів на невизначений термін, обмежившись прес-релізом і передзамовлення.

Очікується, що, крім iPad Pro, компанія представить оновлений iPad mini 6-го покоління. Ходило багато чуток про його збільшений дисплей і «Безрамковий» дизайні, але останні витоки живих фото дозволяють засумніватися в цьому.

Джерело MacRumors

Не пропустіть