iPad більше не позиціонують як ноутбук

у нього не такий користувацький досвід, як у iPhone і iPad.

«У нього не такий користувацький досвід, як у iPhone і iPad. У ході конференції WWDC 2019 старший віце-президент з розробки програмного забезпечення компанії Apple Крейг Федеріго (Craig Federighi) розповів про відгалуження операційної системи iOS для iPad, яке отримало назву iPadOS . Судячи з його слів, «яблучна» корпорація більше не позиціонує свої планшети як заміну комп’ютерів.

Пояснюючи причину випуску окремої платформи для iPad, Крейг Федеріго заявив: Це не призначений для користувача досвід iPhone. Це не призначений для користувача досвід Mac. [Нова] назва – це визнання. Фраза старшого віце-президента з розробки програмного забезпечення компанії Apple про те, що використання планшета не схоже на роботу з комп’ютерами Mac, суперечить минулому позиціонуванню iPad з боку «яблучної компанії»: ще рік тому виробник рекламував свої планшети як заміну комп’ютерів, підкреслюючи наявність зручної фірмової клавіатури-чохла (перетворює iPad в подобу ноутбука) і порівнюючи продуктивність iPad Pro з комп’ютерами на Windows.

З випуском iPadOS корпорація «розширила область, в якій люди можуть сказати, що iPad – це найкраще рішення». Тобто, Крейг Федеріго натякнув про розвиток планшетів Apple і їх операційної системи в нових напрямках. Можливо, саме тому в ході презентації розробники не згадали про нову підтримку бездротових мишей і трекпеда. Нагадаємо, анонсована на початку червня iPadOS є певним відгалуженням від мобільної операційної системи від Apple, яке отримло нові функції і оновлений браузер Safari з менеджером завантажень. Нова платформа для iPad підтримує всі додатки для iOS і, судячи з усього, має ту ж архітектуру. Грубо кажучи, це та ж мобільна операційна система, тільки з жестами для великого екрану і опціями, недоступними на iPhone.


Не пропустіть