iOS 18 і iPadOS 18 буде доступна на цих iPhone і iPad

Учора ввечері під час Всесвітньої конференції для розробників Apple представила iOS 18 та iPadOS 18, і на тлі анонсу, наповненого штучним інтелектом, ви, можливо, задавалися питанням, чи дійсно ваші пристрої отримають це оновлення.

За словами джерела «з перевіреною репутацією», iOS 18 не зачепить жодного iPhone. Отже, вона в основному прийде на всі ті ж пристрої, які отримали iOS 17. Це iPhone XS, XS Max, XR і пізніші моделі, а також iPhone SE 2-го і 3-го покоління.

На фронті iPad все не так райдужно, оскільки три планшети будуть зняті з виробництва, а отже, не отримають iPadOS 18. Йдеться про 10,5-дюймовий iPad Pro першого покоління і 12,9-дюймовий iPad Pro другого покоління, а також про iPad шостого покоління.

Таким чином, iPadOS 18 вийде як оновлення для iPad Pro 2018 року випуску і пізніших, а також для iPad Air, міні та «базових» iPad 2019 року випуску і пізніших. Додатково слід зазначити, що набір функцій штучного інтелекту «Apple Intelligence», як очікується, працюватиме лише на iPad, оснащених чипсетами Apple серії M.

Джерело GSMArena

Не пропустіть