Intel готує потужні міні-ПК NUC 11 Extreme з дискретними відеокартами

У Мережі з’явилися дані про те, що компанія Intel готується до презентації настільного міні-ПК Intel NUC 11 Extreme (який фігурує під назвою Beast Canyon). Комп’ютери будуть оснащені потужними процесорами Intel Tiger Lake-H (планується три версії – Core i9, Core i7 та Core i5), а також повнорозмірними дискретними відеокартами.

Очікується, що комп’ютери будуть оснащені відеокартами NVIDIA Ampere або/і AMD RDNA2. Власні дискретні відеокарти Intel на даний момент недостатньо потужні, щоб конкурувати з рішеннями AMD та Intel. Intel NUC 11 Extreme буде підтримувати оперативну пам’ять DDR3 3200 МГц та можливість встановлення до трьох SSD формату M.2.

Слід звернути увагу на те, що Intel Tiger Lake-H підтримує шину PCIe 4.0, відеокартам та накопичувачам вийде працювати на повній швидкості. Заявлена підтримка двох роз’ємів USB-C з Thunderbolt 4, адаптером Wi-Fi 6, Bluetooth 5 та Gigabit Ethernet.

Очікується, що комп’ютери Intel NUC Extreme (Beast Canyon) будуть презентовані вже наступного тижня в рамках презентації Computex 2021, де Intel буде проводити власний захід. На даний момент невідомі ні ціни, ні точні характеристики та конфігурації моделей, але всі ці дані будуть розкриті вже під час презентації.


Не пропустіть