Instagram тестує Threads – месенджер для «близьких друзів» з шарінгом розташування

Як повідомляє The Verge, Facebook розробляє месенджер Threads, призначений для спілкування та обміну контентом з Instagram. З цікавих особливостей нової програми — можливість автоматично ділитися своїм місцем перебування, швидкістю пересування і рівнем заряду батареї. Зараз Threads проходить тестування в рамках компанії.

За задумом розробників, месенджер призначений для «близьких друзів» в Instagram і за своїм принципом схожий на Direct. На даному етапі тестування замість локації користувачі бачать лише статус «в дорозі», який також можна вручну змінити на будь-який інший. Якщо «близький друг» опублікував історію, в Threads вона теж з’явиться.

Зараз невідомо, коли новинка вийде в повноцінний реліз. У травні Instagram припинив роботу над окремим месенджером, який був в розробці з 2017 року. Тоді розробники вирішили, що постійне перемикання між двома додатками не сподобається користувачам.

У червні Instagram представив функцію Restrict, призначену для захисту користувачів від переслідування в мережі — тобто кібербулінгу. Інструмент дозволяє обмежувати доступ до акаунту іншим людям, не повідомляючи їх про це.


Не пропустіть