Instagram дозволить виходити в ефір чотирьом користувачам одночасно

Instagram хоче дати можливість проводити прямі ефіри за участю більше двох осіб. Платформа представила “живі” кімнати, які дозволять знаходиться в них одночасно чотирьом користувачам.

Спільні прямі трансляції з’явилися в Instagram в 2017 році, в жовтні 2020 року їхню тривалість збільшили з однієї години до чотирьох. Користувач міг запросити в свій ефір тільки ще одного учасника. Тепер їх може бути чотири. При цьому творці трансляції будуть відображатися вгорі, а гості — внизу.

Instagram очікує, що Live Rooms нададуть користувачам більше можливостей для заробітку, оскільки ця функція потенційно може збільшити кількість передплатників. Вони зможуть створювати подкасти, влаштовувати ток-шоу і джем-сейшени, додавати активності до своїх паблік.

Користувачі можуть почати трансляцію, провівши пальцем вліво і вибравши Live camera. Потім їм потрібно буде натиснути на значок «Кімнати» і вибрати гостей – вони можуть або вести трансляцію з людьми, які попросили приєднатися до них, або відправляти запрошення іншим людям.

Ця функція почне розгортатися сьогодні (1 березня) і повинна стати доступна всім користувачам протягом тижня.

Не пропустіть