Ілон Маск рекордно збільшив свій капітал за останній тиждень

Згідно з офіційними даними Forbes, на даний момент Ілон Маск володіє капіталом у розмірі 104.5 мільярда доларів США. Нагадаємо, що перед цим його активи впали більш, ніж на 20 відсотків, а причиною стало те, що компанія Tesla за підсумками останнього кварталу не увійшла у S & P500.

Минулого тижня компанії Tesla все-таки вдалося увійти у склад цього рейтингу, який включає 500 найбільших світових корпорацій, завдяки чому й відбулося подорожчання акцій, і, як наслідок, капіталізації самої Tesla. Це дозволило Ілон Маску збільшити свій капітал більш, ніж на 13.5 мільйонів доларів.

На даний момент рейтинг Forbes відображає Ілона Маска, як четверту людину у світі по кількості грошей. Перше місце займає Джефф Безос, капітал якого складає понад 181 мільйон доларів і який заснував всесвітній електронний супермаркет Amazon, друге – Бернар Арно, капітал якого складає 140.5 мільйонів доларів і який є засновником бренду Louis Vuitton, а третє – Білл Гейтс, капітал якого складає понад 118 мільйонів доларів та який є засновником компанії Microsoft.


Не пропустіть