Huawei відмовилася від американських компонентів у нових пристроях через санкції США

І вдалося у неї це цілком успішно

У мережі з’явилася інформація про те, що Huawei змогла успішно відмовитися від використання американських компонентів при виробництві своїх найсвіжіших пристроїв – 5G-станцій і смартфона Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro. І враховуючи те, що буквально рік тому компанія дуже сильно залежала від деталей, вироблених силами компаній із США.

До травня 2019 року Huawei активно використовувала розробки таких американських виробників як Qorvo, Skywork і Broadcom, в тому числі при виробництві власних базових станцій 5G. Але зараз китайський техногігант переключився на роботу з іншими компаніями, в тому числі Hisense і японської Murata. В умовах, що склалися компанія не змогла перемогти спад виробничих потужностей через порушення давно відпрацьованою системи поставок – офіційно відомо про те, що обсяг випуску базових станцій все ж знизився до 5 000 одиниць на місяць. Також стало відомо, що Huawei відмовилася від американських компонентів при виробництві смартфонів лінійки Mate 30.

Нагадаємо, що з середини травня поточного року Huawei знаходиться в чорному списку Торгової палати Сполучених Штатів, через що компанії заборонено будь-яким чином співпрацювати з американськими виробниками. Незважаючи на санкції з боку США, останні квартали Huawei звітує виключно про збільшення продажів і постачань власних пристроїв.

Джерело mydrivers
Не пропустіть