UPG_price_d+m

Huawei P70 буде використовувати власний датчик зображення для своїх камер

З виходом серії Mate 60 компанія Huawei відновила виробництво чипсетів HiSilicon Kirin з підтримкою 5G для використання у своїх смартфонах. Тепер, схоже, компанія планує замінити ще один чіп власної розробки – датчик зображення.

Huawei вже давно використовує у своїх телефонах сенсори Sony – своєрідний дизайн з двома жовтими субпікселями замість двох зелених. Однак, за повідомленням видання Fixed Focus Digital, Sony та Huawei не поновили контракт, і у Huawei більше немає сенсорів Sony на складі.

Це підживлює припущення, що в майбутній серії Huawei P70 будуть використовуватися сенсори, розроблені Huawei. Нещодавно компанії довелося замінити ще одну частину своєї камерної системи – після завершення партнерства з Leica Huawei представила платформу XMAGE, що містить власний NPU.

Також повідомляється, що Huawei працює над новим оптичним зчитувачем відбитків пальців для серії P70. Звичайно, компанія офіційно нічого з цього не підтвердила, але ми очікуємо, що ці власні розробки стануть значною частиною її презентації, коли прийде час, – а це має статися на початку наступного року.

Не з власної волі Huawei довелося створювати альтернативи компонентам, які вона раніше імпортувала. Судячи з усього, серія P70 виведе це на новий рівень.

Джерело Weibo

Не пропустіть