Huawei оновила свій флагманський смартфон, додавши багато нового

Компанія Huawei почала оновлювати свої смартфони Nova 5T до міжнародної версії оболонки EMUI 11. Нагадаємо, що цей смартфон вийшов ще у 2019 році та був спершу презентований на EMUI 9.1 з Android 9 Pie, причому мав усі сервіси та додатки компанії Google, а останнє оновлення додало EMUI 11 на базі Android 10.

Нагадаємо, що бета-тестування цієї оболонки для Huawei Nova 5T проводилося ще з грудня минулого року. Нова версія оболонки фігурує під кодовим номером 11.0.0.138, при цьому її розмір складає аж 1.91 ГБ. Завантажити нову прошивку можна у розділі оновлення смартфона.

EMUI 11 отримала новий, перепрацьований користувацький інтерфейс, у якому, серед інших фішок, з’явився покращений пропрієтарний аналог “Always-On Display”, у якого є нові теми, а також з’явилися оновлений графічний інтерфейс з новими ефектами та анімаціями, нова система управління жестами, підтримка зовнішніх маніпуляторів (миші та клавіатури) та багато іншого. Також варто згадати про багатовіконний режим Multi-Screen Collaboration, який також був оновлений.

Що важливо, на даний момент Huawei Nova 5T, не коштуючи багато, оновлюється та залишається одним з небагатьох доступних актуальних смартфонів Huawei з хорошою начинкою та підтримкою сервісів Google. У будь-якому випадку, модель вже найновіша та не є найкращим варіантом для покупки, але старі користувачі смартфона явно будуть задоволені таким перебігом подій.

Не пропустіть