Huawei Mate 40 отримає зарядку потужністю 66W

Компанія Huawei недавно презентувала свою нову оболонку EMUI 11 та операційну систему Hongmeng OS. На конференції розробників Huawei компанія не розкрила жодної інформації про модельний ряд Mate 40. На даний момент є нові дані, надані виданням Gizchina з посиланням на інсайдера, у яких сказано про те, що у нового модельного ряду буде підтримка швидкої зарядки потужністю 66W.

Нагадаємо, що модельний ряд Huawei Mate 30 був оснащений швидкою зарядкою потужністю 40W, тобто потужність виросте більш ніж на 40 відсотків. Згідно з інформацією, яка є на даний момент, у цей модельний ряд ввійдуть три моделі: Huawei Mate 40, Mate 40 Pro та Mate 40 Pro Plus. Всі моделі отримають дизайн, схожий на Huawei Mate 30, де на задній панелі буде великий круглий модуль основної камери.

Вже відомо, що Huawei Mate 40 повинні презентувати вже наступного місяця. Смартфони будуть оснащеними HiSilicon Kirin 9000, який повинен стати останнім чіпсетом китайської компанії, оскільки вже найближчим часом їй заборонять використовувати потужності TSMC для виробництва власних чіпсетів. Відомо, що смартфони також отримають OLED-дисплеї з частотою оновлення 90 Гц та основну камеру на 50 МП.

Джерело gizmochina
Не пропустіть