Huawei Mate 20 Pro: якісні фото повністю розкрили дизайн флагмана

Якщо вересень проходить під егідою нових iPhone, то жовтень, схоже, стане місяцем Android-прем’єр. Нас чекають Razer Phone 2, LG V40 ThinQ, Honor Magic 2, OnePlus 6T, Google Pixel 3, Huawei Mate 20 та інші. Останнім часом про флагманський Huawei Mate 20 Pro з’являється все більше інформації, і сьогодні у нас вперше є можливість розглянути гаджет у всіх подробицях на якісних фото.

Сумнівів в достовірності цієї інформації вкрай мало. Huawei Mate 20 Pro постає перед нам в різних чохлах і з новими шпалерами – очевидно, якийсь реселлер злив фото в мережу завчасно. Вперше в мережі опубліковані з високою роздільною здатністю, і Mate 20 Pro на них повністю відповідає всім більш раннім витоками.

Чутки підтверджують, що Huawei Mate 20 Pro буде підтримувати бездротову зарядку, що «прошка» отримає стандартний виріз, на відміну від каплевидного в стандартній моделі, і що в ній також квадратний модуль потрійної основної камери. Схоже, що більше ніяких сюрпризів щодо дизайну нового флагмана Huawei чекати не доведеться.


Не пропустіть