UPG_price_d+m

HTC прибрала свої смартфони з магазинів у Великобританії

Сучасний ринок не шанує HTC. А ще років п’ять тому розклад був іншим, і компанія займала 10% ринку мобільних пристроїв, а фанати з нетерпінням чекали інновацій від неї. Зараз частка HTC мікроскопічна, але випускати смартфони вона не перестала.

До всіх бід тайванського бренду додалася ще одна. HTC змушена була згорнути всі продажі своїх смартфонів через патентну суперечку з Ipcom. Це означає, що в Англії з полиць магазинів зникли HTC Desire 12, Desire 12+, HTC U12 Life, U12 + і U11.

Історія почалася ще в 2012 році, коли було встановлено, що порушуючи діючі норми HTC незаконно використовувала бездротові технології, які є інтелектуальною власністю Ipcom.

Судом було рекомендовано тайванській компанії використовувати обхідний шлях, яким вона згодом почала слідувати. Але, за твердженням Ipcom, на даний момент HTC не зберігає постанови суду і перестала «грати за правилами», демонструючи «неповагу до закону та до рішення феміди Великобританії».

Зі свого боку, HTC заявила, що вона надає великого значення захисту інтелектуальної власності та пішла на те, щоб вилучити з продажу свої смартфони з метою встановити, наскільки претензії Ipcom обґрунтовані.


Не пропустіть