HTC готує нові смартфони з підтримкою 5G

Компанія LG на початку цього тижня офіційно повідомила, що покидає ринок смартфонів, після чого всі згадали про бренд HTC, який також у досить плачевній ситуації в останні роки. Тим не менше, компанія HTC, на відміну від LG, не планує покидати мобільний ринок і зараз готується до презентації нових смартфонів, у яких буде підтримка роботи в мережах п’ятого покоління.

Нагадаємо, що останнім 5G-смартфоном HTC, який вийшов на ринок на початку цього року, став Desire 21 Pro 5G, який прийшов на зміну минулорічному HTC U20 5G. Вже зараз компанія досить активно працює на тайванському ринку, а вже найближчим часом вона планує розширити свій асортимент на європейському ринку та на Ближньому Сході.

Загальна виручка HTC за березень склала 493 мільйони тайванських доларів та 1.175 мільярда тайванських доларів за перший квартал цього року, що еквівалентно 17 мільйонам та 41 мільйону доларів США. Більшість прибутку прийшла з ринку VR, де компанія є одним з ключових гравців, ще одна відчутна частина прийшла з ринку смартфонів.


Не пропустіть