Honor готується представити три флагмани Magic6, включаючи Porsche Design

Компанія Honor готується до випуску своєї наступної флагманської серії під назвою Magic6. За даними Digital Chat Station, в ній буде три телефони, ймовірно, ванільний, Pro і Ultimate варіанти. Також розробляється Porsche Design, який може замінити Ultimate (або ні).

Якщо вірити витоку, або принаймні машинному перекладу його допису, всі телефони матимуть по дві селфі-камери за овальним отвором. Телефони називатимуться “середнього розміру”, “великого розміру” та “надвеликого розміру”, причому перші два матимуть круглий острівець камери.

Найбільший матиме щось середнє між колом і прямокутником, як і Magic5 Ultimate, але формулювання нечітке – це може бути “новий дизайн Porsche Design” або зовсім інший смартфон.

Porsche Design – це дизайн-студія, заснована тією самою людиною, яка розробила перший спортивний автомобіль Porsche 911 у 60-х роках. У світі мобільних телефонів вона створила кілька смартфонів BlackBerry, перш ніж співпрацювати з Huawei протягом семи років.

Якщо чутки правдиві, а джерело, як правило, не помиляється з такими повідомленнями, Honor зробить ще один крок на шляху від учня до майстра. Компанія вже є провідним виробником смартфонів у Китаї, а тепер вона перебирає на себе партнерство з Porsche Design від свого колишнього власника.

Джерело Weibo

Не пропустіть