HMD представить яскраво-рожевий розкладний телефон з Barbie та новий телефон Nokia цього літа

Компанія HMD не представила жодного нового пристрою на виставці MWC 2024, але зробила кілька цікавих натяків щодо своїх планів на майбутнє.

По-перше, HMD має нове партнерство з компанією Mattel. Це проявиться в новому розкладному телефоні на тему Барбі, який вийде в липні. Поки що не відомо нічого суттєвого про телефон Барбі, окрім очевидного факту, що він буде рожевого кольору. HMD, однак, уточнює, що мова йде про “ретро-функціональний телефон”, а не про розкладачку зі складним дисплеєм.

Далі, HMD також повідомила деякі новини про Nokia на своєму заході MWC. Нещодавно ми писали про те, що HMD відходить від бренду Nokia. Однак зараз ми отримуємо змішані повідомлення, оскільки в пресрелізі HMD MWC 2024 сказано: “Ви продовжите бачити телефони Nokia…”. Принаймні, здається, що припинення випуску Nokia не буде раптовим, оскільки HMD тизерила принаймні ще один пристрій Nokia, який вийде в травні 2024 року. Судячи з піксельного зображення, жовтий пристрій виглядає як чергова реінкарнація ретро-пристрою в стилі “цукерка”. Попри це, ми чекаємо на нього.

Нарешті, ми можемо з нетерпінням чекати на два смартфони під брендом HMD, які вийдуть у липні. Про них ми поки що не маємо жодної інформації.

Джерело HMD

Не пропустіть