HMD працює над ще одним телефоном, натхненним Nokia Lumia

HMD Global, компанія, що стоїть за нинішніми телефонами під брендом Nokia, схоже, відроджує назву Lumia в дусі своєї майбутньої серії Skyline.

Раніше цього місяця витік інформації показав, що HMD працює над новим телефоном під назвою Skyline. Рендери, які ми бачили до цього часу, свідчать про те, що Skyline матиме дизайн, що нагадує класичну лінійку Nokia Lumia. Схоже, що в історії Skyline може бути більше, ніж ми спочатку думали.

Надійний інсайдер @smashx_60, відомий своїми витоками, пов’язаними з HMD, виявив, що HMD працює над другим пристроєм Skyline, який називається HMD Skyline G2.

Незрозуміло, чи це прямий наступник першого Skyline, чи окремий пристрій. Як би там не було, оскільки перший Skyline ще не був офіційно анонсований, запуск G2, схоже, ще досить далекий.

Як і перший Skyline, G2, за чутками, матиме потрійну камеру на задній панелі. Хоча точна конфігурація камер залишається невизначеною, джерело поділилося чотирма можливими конфігураціями, одна з яких навіть включає в себе 200-мегапіксельну основну камеру.

Всі конфігурації також включають телефото, надширококутний датчик і датчик часу польоту (ToF), і це тому, що HMD, як повідомляється, орієнтуватиме G2 на любителів мобільної фотографії.

Найпомітнішою відмінністю між двома моделями Skyline є рамки. Початковий витік показав телефон з видатним підборіддям і відносно тонкими рамками з боків і зверху. На відміну від нього, G2 має товсті рамки як зверху, так і знизу, що надає йому більш застарілого вигляду.

На відміну від оригінального витоку Skyline, який містив специфікації та інформацію про ціну, деталей про G2 менше. Нам потрібно дочекатися подальших витоків або офіційних анонсів, щоб дізнатися більше про апаратне та програмне забезпечення, а також дату випуску HMD Skyline G2.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть