GTA V мала отримати 8 сюжетних доповнень, але розробники Rockstar Games відмовились від них: у чому причина

Нещодавній витік вихідного коду GTA 5 розкрив неймовірні плани розробників на вісім сюжетних доповнень для однокористувацького режиму, які так і залишилися невипущеними. Ця інформація розгнівала фанатів, які вже довгий час чекають на новий контент для ігрової кампанії.

Хоча багатокористувацький режим GTA Online постійно отримує оновлення, однокористувацька кампанія залишалася позаду. Гравці розчаровані, що цілих вісім сюжетних доповнень не побачили світ через рішення студії Rockstar Games зосередитися на розвитку GTA Online.

За інформацією з витоку, робочі назви скасованих доповнень включають Assassination, Manhunt, Norman, Agent Trevor, Relationship, Enterprise, Prologue DLC та Liberty V DLC. Деякі з них потрапили в оновлення Doomsday Heist для GTA Online.

Фанати залишаються з питанням без відповіді: чому розробники вирішили скасувати вісім нових подій для кампанії? Чому не продовжували розробляти DLC? Чи обрано шлях розвитку GTA Online через 10 років? Наразі Rockstar Games не надає відповіді на ці запитання, а гравці залишаються з незнанням щодо долі трьох протагоністів і їхніх пригод.

Нагадаємо, що нещодавно Rockstar Games анонсували Grand Theft Auto 6 та продемонстрували перший трейлер, закривши таким чином питання щодо майбутнього цієї легендарної серії.

Джерело Sportskeeda

Не пропустіть