Перший офіційний трейлер GTA VI вийшов раніше через витік, але з випуском самої гри можливі затримки

Студія Rockstar Games випустила трейлер найочікуванішої гри – Grand Theft Auto VI (GTA VI) – після того, як матеріали витекли до громадськості. Подія мала відбутися 5 грудня о 16:00 за київським часом, але через неочікуваний витік компанія-розробник вирішила поділитися відео раніше.

“Наш трейлер витік, тому, будь ласка, дивіться справжню версію на YouTube,” – повідомили розробники у своєму акаунті в X (колишній Twitter).

Трейлер підтверджує численні чутки, які кружляли довкола GTA VI протягом останніх років. Зокрема, гра отримає жіночого протагоніста, Люсію, із сюжетними елементами, що надихнулися історією Бонні і Клайда. Особливість трейлера – акцент на головній героїні, яка планує вчиняти злочини разом зі своїм хлопцем.

“Grand Theft Auto VI вирушає до штату Леоніда, де знаходяться просякнуті неоном вулиці Вайс-Сіті, і не тільки, у найбільш захопливій еволюції серії Grand Theft Auto,” – повідомляє Rockstar Games.

Офіційно анонсовано, що гра вийде у 2025 році на PS5 і Xbox Series X/S, однак, на жаль, знову можливі затримки з випуском версії для PC.

Попередня частина гри, Grand Theft Auto V, вийшла 10 років тому, у 2013 році, але PC-версія з’явилася лише у квітні 2015 року, після випуску на консолях Xbox 360, PlayStation 3, XOne і PlayStation 4.

Джерело Rockstar Games в X

Не пропустіть