Грандіозний злом: хакери викрали 780 ГБ у Electronic Arts і дані про FIFA 21

В результаті атаки хакерів постраждала компанія Electronic Arts. Про грандіозний за своїм масштабом злом розповіло відоме видання Vice.

Всього хакери вкрали 780 ГБ даних, включаючи вихідний код ігор та внутрішніх інструментів. Серед вкраденого – вихідні FIFA 21 і Frostbite, движка, який лежить в основі безлічі ігор EA, включаючи Battlefield, FIFA, Madden і Star Wars.

Хакери вже почали рекламувати свої «знахідки» на хакерських сайтах з метою продажу. Представник EA вже підтвердив журналістам факт злому і те, що виставлена ​​на продаж інформація була вкрадена хакерами.

При цьому EA запевняє, що хакери не змогли дістатися до особистих даних гравців і, таким чином, конфіденційність користувачів не постраждала.

Представник Electronic Arts пояснив:

Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення в нашу мережу, в ході якого було викрадено обмежену кількість ігрового вихідного коду і супутніх інструментів.

Доступ до даних гравців не було отримано, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для конфіденційності користувачів. Після інциденту ми вже внесли поліпшення в систему безпеки і не очікуємо, що це вплине на наші ігри і бізнес.

Ми активно працюємо з представниками правоохоронних органів та іншими експертами в рамках поточного розслідування ».

Джерело Vice

Не пропустіть