Готують до анонсу Xiaomi Mi 9 Lite, і він вже продається в Китаї, але під іншим ім’ям

У випадку з Xiaomi Mi A3 компанія перебрала з компромісами і взяла за основу не найкращий варіант. Правда, потім заговорили про те, що виробник спробує виправитися і представить Xiaomi Mi A3 Pro, який буде побудований на базі Xiaomi CC9, але без MIUI.

Глобальний варіант Xiaomi CC9 дійсно повинен вийти на міжнародний ринок, але для нього приготували назву Xiaomi Mi 9 Lite і, можливо, залишили на місці фірмову оболонку.

Так, головний редактор XDA Developers Мішааль Рахман розповів, що йому вдалося виявити в каталозі сертифікованих апаратів Google новий смартфон. Його кодову назву pyxis і вона аналогічна тому, що мав Xiaomi CC9.

З огляду на той факт, що апарат вийде в рамках титульної серії флагманів Mi, можна говорити про те, що це не буде версія на стоковому Android і вона запропонує фірмовий інтерфейс MIUI.

Крім ребрендингу, ніяких змін в характеристиках пристрою не повинно статися. Якщо це так, то Xiaomi Mi 9 Lite буде володарем 6,39-дюймового дисплея роздільною здатністю FullHD +, однокристальної системи Snapdragon 710, 6/8 Гб оперативної пам’яті і флеш-накопичувача місткістю 64/128 Гб.

В активі смартфона варто очікувати фронталки на 32 Мп, акумулятора ємністю 4030 мАг і потрійну камеру з датчиками на 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп.


Не пропустіть