Google випустила оновлення Android 14 QPR3 Beta 2 з виправленнями, яке ламає телефони Pixel

Невпинний темп оновлення програмного забезпечення Google продовжується! По гарячих слідах Pixel Feature Drop, що відбувся цього тижня, компанія вже випустила Android 14 QPR3 Beta 2 для відповідних пристроїв Pixel (Pixel 5a і новіше).

Найновіша бета-версія повинна виправити кілька помилок з релізу минулого місяця, але попередні повідомлення свідчать про те, що вона поставляється з серйозним застереженням.

Android 14 QPR3 Beta 2 вирішує деякі неприємні проблеми з початковою бета-версією QPR3. До них відносяться збої в роботі пристрою під час певних подій, таких як оновлення додатків або перемикання користувачів, нездатність дисплея прокинутися після перезавантаження, збої в роботі постійно увімкненого дисплея і зникнення інформації про стан заряду акумулятора. Крім того, процеси резервного копіювання та відновлення тепер повинні працювати належним чином.

Android 14 QPR 3 Beta 2 ламає телефони Pixel

На жаль, схоже, що ці виправлення несуть в собі серйозний ризик. Кілька джерел, включаючи 9to5Google, повідомили, що додаткове завантаження Android 14 QPR3 Beta 2 може призвести до “цегляного” блокування пристроїв Pixel, тобто вони не зможуть повністю завантажитися.

Навіть майбутній флагман Google, Pixel 8 Pro, і складаний Pixel Fold не застраховані від цієї проблеми. Тому, хоча спокуса отримати ці виправлення негайно може бути сильною, краще поки що почекати.

Оновлення OTA (по повітрю), схоже, працює без проблем з блокуванням. Якщо вам вкрай необхідно завантажити оновлення, у звіті AndroidPolice йдеться про те, що користувачам слід переконатися, що в налаштуваннях розробника пристрою увімкнена опція “OEM-розблокування”, як запобіжний захід.

Але наразі, здається, краще уникати додаткового завантаження, особливо якщо ви покладаєтесь на свій Pixel-телефон як на основний пристрій.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть