Google “випадково” злив інформацію про новий 10-дюймовий Nest Hub Max

На сайті інтернет-магазину Google раптово з’явилося зображення нового продукту під назвою Google Nest Hub Max. Зрозуміло, на поточний момент дані вже видалені, але зацікавлені користувачі встигли зробити скріншоти – як відомо, “видалити інформацію з Інтернету” практично неможливо, якщо вона одного разу вже “спливла”.

На цих скріншотах видно, що мова йде про “старшого брата” вже існуючого Home Hub. Також очевидно, що новий пристрій отримає 10-дюймовий екран, стереодинаміки і вбудовану камеру Nest Cam, здатну записувати рух і звук. Швидше за все, це дозволить, наприклад, спілкуватися по відеозв’язку, але є ймовірність, що новий пристрій можна буде використовувати і як камеру стеження, що записує те, що відбувається в будинку за допомогою відповідного програмного забезпечення.

На жаль, в Google Store не було “живих” фотографій Nest Hub Max, тому про його дизайн можна тільки здогадуватися. Однак судячи з того, що інформація про продукт була (хоч і помилково) викладена в загальний доступ – компанія планує незабаром провести презентацію даного продукту і розставити всі крапки над i, надавши повну інформацію про новинку.


Не пропустіть