Google розкрила дані про свої доступні навушники Pixel Buds A

Компанія Google раніше вже випадково розкрила дані про свої бездротові навушники, а зараз у Мережі з’явилися нові витоки, пов’язані з публікацією самої компанії. Нагадаємо, що Pixel Buds A повинні отримати нижчий цінник, ніж актуальне покоління Pixel Buds, та стати найбільш доступними TWS-навушниками Google в принципі.

Новий витік пов’язаний з німецьким сайтом Google Store, який при пошуку в Google пропонує, як один з розділів видачі сайту, розділ “Нове: модельний ряд Pixel Buds A”, що підтверджує назву цих навушників. На даний момент характеристики та цінова політика навушників невідомі, але ми знаємо, що у смартфонах Google індекс “A” вказує на бюджетне спрямування.

Google Pixel Buds A виглядають ідентично до актуального покоління Pixel Buds, щоправда, відрізняється кольорова гама. Крім цього, на відміну від Pixel Buds, нові Pixel Buds A будуть мати не два світлодіодні індикатори заряду, а лише один. Крім цього, колір кейса Pixel Buds A зсередини буде співпадати з кольором навушників, у той час як у Pixel Buds він завжди чорний.

Нещодавно Pixel Buds A були сертифікований FCC під кодовим модельним номером GPQY2. Враховуючи часові проміжки, коли відбуваються всі сертифікації та публікації даних, скоріш за все, нові Pixel Buds A будуть презентовані на конференції Google I/O, яка повинна пройти вже цього літа. Актуальне покоління Pixel Buds A коштує 180 доларів, тому, скоріш за все, ціна нового покоління буде складати близько 100 доларів.Не пропустіть