Google Play отримав новий дизайн

Тепер всі мобільні сервіси Google мають єдиний стиль

Google нарешті відновила дизайн фірмового магазину додатків Google Play. Тепер елементи навігації знаходяться в нижній частині екрана, плашки з картинками і текстом стали закругленими, основний шрифт був замінений на Google Sans, замість Roboto. Такі важливі елементи, як рейтинг, скріншоти і зміни стали більш читані. Подібні рішення акцентують увагу користувачів на важливої ​​інформації. Переважним кольором по всьому магазину став – білий. Зеленим підсвічуються тільки вкладки і кнопки. Смуга прогресу при завантаженні була замінена на кільце навколо іконки програми. Вкладка «Музика» перейшла з розділу навігації в бічне меню, яке відкривається свайпом зліва.

Google Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайнGoogle Play отримав новий дизайн

Чутки про те, що Google планує оновити дизайн свого магазину, почали з’являтися ще в минулому році. Тоді компанія, на конференції для розробників Google I / O 2018, продемонструвала нове бачення Material Design. Першими сервісами в новому дизайн-коді стали Google Pay, Google Tasks, Gmail і Google Play Ігри. Але ось новий Google Play розробники тримали в секреті до останнього. Візуальні зміни, які були внесені в оновленні, повинні сприятливо вплинути на досвід використання сервісу і залучити більше уваги з боку аудиторії.

Автоматично, у всіх користувачів, Google Play повинен оновитися в найближчі дні. Якщо ви не хочете чекати, то можете завантажити APK-файл з версією 15.1.24 на нашому сайті і встановити його самостійно на свій девайс прямо зараз.


Не пропустіть