Google Pixel щойно отримали абсолютно новий екран дзвінків: тепер телефон зможе розмовляти за вас

Компанія Google щойно оголосила, що деякі телефони Pixel отримують екран викликів наступного покоління. Ця функція покращує вже існуючу функцію екрана дзвінків, впроваджуючи нову кнопку “Привіт”. Після її натискання система активує Google Assistant, який буде говорити від вашого імені.

Цифровий асистент запитає абонента, чому він намагається зв’язатися з вами, і ви зможете почути відповідь у режимі реального часу. Якщо це звучить важливо, ви можете перервати та почати розмову. Якщо ж ні, ви можете скинути дзвінок і повернутися до перегляду телевізора.

Google Assistant вже працював для перевірки дзвінків у подібний спосіб, але кнопка “Привіт” дає користувачеві повний контроль над тим, коли починати процес перевірки. Існує навіть можливість попросити абонента трохи зачекати, якщо ви ще не можете підійти до телефону. На додаток до елементу реального часу, інструмент також записує стенограми цих перевірок, які ви можете переглянути у вільний час. Нове оновлення екрана дзвінків доступне лише для телефонів Pixel Fold і Pixel 6 та новіших моделей.

Це частина більш масштабного березневого оновлення функцій для телефонів Pixel. Смартфони Google тепер зможуть ділитися 10-бітними HDR-відео безпосередньо в Instagram без будь-якої обробки. Це схоже на підхід, який нещодавно застосувала компанія Samsung, оновивши вбудовану камеру Galaxy S24.

Цей набір функцій також розширює нещодавно запущений компанією інструмент Circle to Search на смартфони Pixel 7. Як випливає з назви, він дозволяє людям шукати речі, просто намалювавши коло навколо об’єкта. Раніше цей інструмент був доступний лише для користувачів Pixel 8 та Galaxy S24.

Джерело Engadget

Не пропустіть