Google Pixel 8a розібрали на відео: смартфон майже не придатний для ремонту

Google обіцяє, що Pixel 8a служитиме вам щонайменше сім років, забезпечуючи підтримку програмного забезпечення та доступність запчастин до початку 2030-х. Але як важко буде відремонтувати його власноруч?

Задня пластикова кришка Pixel 8a знімається досить легко, і це радує, адже для заміни захисного скла над камерами її навіть не потрібно знімати. Далі вам доведеться мати справу з кількома гвинтами Torx, і тут починаються складнощі.

Як часто буває, попри наявність вкладки для витягування, батарея сильно приклеєна до корпусу. Це ускладнює її видалення навіть з великою кількістю ізопропілового спирту. Це може бути серйозною проблемою для тих, хто сподівається самостійно замінити батарею.

Цікаво, що всередині Pixel 8a немає парових камер – лише багато графітових і мідних плівок та теплових підкладок. Це базове рішення для охолодження не дуже допомагає з теплом, яке генерує чипсет Tensor G3. Тензори, як відомо, можуть нагріватися, і просте охолодження лише додає проблем.

Pixel 8a отримав не дуже високий рейтинг ремонтопридатності саме через складність заміни батареї. Однак варто зазначити, що для заміни екрана не потрібно знімати задню кришку, що дещо спрощує процес ремонту.

Підсумовуючи, якщо ви плануєте самостійно ремонтувати свій Pixel 8a, приготуйтеся до деяких труднощів, особливо при заміні батареї. Але принаймні екран можна замінити відносно легко.

Джерело GSMArena

Не пропустіть