Google оштрафований за збір даних про дітей на YouTube

У червні поточного року повідомлялося, що Федеральна торгова комісія США (FTC) може оштрафувати Google за передбачуване порушення закону про конфіденційність даних дітей на YouTube. В той же день, коли з’явився звіт FTC, на YouTube заявили, що розглядають комплекс змін, спрямований на захист своїх неповнолітніх користувачів. Цей комплекс містить можливе перенесення всього дитячого контенту в додаток YouTube Kids.

Проведене розслідування показало, що Google брутально порушила правила збору даних про дітей, що є порушенням Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті.

Минулого місяця сенатор Ед Марки направив у FTC лист, в якому висловив стурбованість з приводу практики використання контенту YouTube для дітей, попросивши комісію «привернути YouTube до відповідальності за будь-яку незаконну діяльність, яку могла зробити компанія, щодо дітей». «Особиста інформація про дитину може використовуватися інтернет-трейдерами довгі роки», – написав Марки в листі.

У п’ятницю The Washington Post з посиланням на двох осіб, знайомих з цим питанням, повідомила, що Google досягла багатомільйонної угоди з Федеральною торговою комісією США. Точна сума штрафу не розголошується. У Google відмовляються від коментарів.


Не пропустіть