Google Карти отримали функцію, яка полегшить ваше життя

Карти Google отримують нові функції, які допоможуть вам у літніх подорожах. Тепер стало простіше знаходити корисні списки від найкращих сайтів та спільноти Карт, починаючи з “вибраних міст” у США та Канаді.

Коли ви шукаєте одне з цих міст на Картах, можете провести пальцем вгору, щоб побачити кураторські списки рекомендацій “від людей, які добре знають це місто”, – кажуть у Google. Там також будуть списки з “сайтів, які ви любите” – наприклад, кураторські ресторани The Infatuation, путівники Lonely Planet, маршрути The New York Times “36 Hours” та путівники OpenTable по найкращим новим закладам харчування.

Також з’являться нові списки ресторанів, створені за допомогою Карт Google на основі “місць, які цікавлять або подобаються людям на Картах прямо зараз”. Цього тижня вони з’являться у понад 40 містах США та Канади. Список “Тенденції” оновлюється щотижня і містить місця, популярність яких на Картах останнім часом різко зросла, список “Найкращі” показує місця, які люди постійно люблять, а список “Перлини” має на меті розкрити “найпотаємніші секрети району”, повні ресторанів, які досі залишаються поза увагою радарів.

Якщо ви любите використовувати списки в Картах, вам сподобається той факт, що тепер ви можете змінювати порядок речей у них так, як вам подобається. Ви навіть можете створювати ранжовані списки та додавати до них контент з ваших соціальних каналів, щоб показати, чому те чи інше місце заслуговує на його позицію в списку. Ця функція буде доступна в Картах по всьому світу до кінця цього місяця.

Штучний інтелект неминучий в наші дні, і Карти Google визначають ключові ідеї від спільноти Карт за допомогою ШІ, щоб допомогти вам “відчути” місце і його основні моменти з першого погляду. Коли ви дивитеся на ресторан і прокручуєте фотографії їжі, ШІ допоможе вам визначити, як називається страва, і покаже, скільки вона коштує, наскільки вона популярна і чи є вона вегетаріанською або веганською.

Нарешті, Карти отримують новий вигляд: чистіший домашній екран з меншою кількістю вкладок і нові кольори міток, які мають на меті полегшити пошук місць на карті.

Джерело Google

Не пропустіть