Google Gemini тепер може знаходити, відтворювати та керувати музикою з YouTube Music

Однією з останніх переваг Google Assistant над Gemini була можливість керувати музикою. Але тепер це змінилося, оскільки Google широко розгортає розширення YouTube Music для чат-бота.

Користувачі Gemini тепер можуть підключити штучний інтелект до YouTube Music. Розширення YouTube Music за замовчуванням вимкнено, тому вам доведеться спочатку його активувати.

Щоб активувати розширення, вам потрібно перейти на сторінку gemini.google.com/extensions на вашому комп’ютері або телефоні Android. Після підключення ви можете використовувати розширення, перейшовши на вебсайт Gemini або в мобільний додаток для Android і ввівши запит. Наразі розширення працює лише з англійськими підказками.

Як пояснює компанія, ви можете попросити Gemini “показати, знайти або відтворити музику з YouTube Music”. Ви також можете попросити знайти конкретну пісню за назвою, виконавцем, альбомом, плейлистом тощо. Наприклад, ви можете сказати: “Знайди [назву пісні] [виконавця]”, і чат-бот знайде її для вас.

Окрім пошуку та відтворення музики, ви також зможете керувати відтворенням. Користувачі матимуть у своєму розпорядженні такі команди (наразі тільки англійською):

  • Pause;
  • Resume or play;
  • Stop;
  • Skip or next;
  • Previous;
  • Restart or go back.

Google додає, що “фонове відтворення на пристроях Android доступне лише для учасників YouTube Music Premium”.

На цей момент, схоже, розширення ще не повністю працює на ПК. Ви просто побачите відповідь, яка говорить: “Я поки що не можу допомогти вам з відтворенням медіа, але я можу надати вам посилання на пісню в YouTube Music”.

Це розширення було вперше виявлено кілька тижнів тому, на початку травня. Приємно бачити, що ця функція нарешті стала доступною для користувачів Gemini, але, мабуть, це мало бути зроблено з самого початку.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть